Na sygnale

18-latka straciła po kilku dniach prawo jazdy. Miała „za ciężką nogę”

Policjanci z bydgoskiej grupy „SPEED” namierzyli pędzącego Citroena. Funkcjonariusze zarejestrowali wykroczenie laserowym miernikiem prędkości. Pomiar wykazał 110 km/h w terenie zabudowanym. Kierująca straciła prawo jazdy, które dostała kilka tygodni temu.

Do zdarzenia doszło wieczorem na ulicy Jana Pawła II w Bydgoszczy. Policjanci z bydgoskiej „drogówki” dokonując kontroli prędkości, namierzyli pędzącego Citroena. Mundurowi przy pomocy laserowego miernika zmierzyli jego prędkość. Pomiar wykazał, że auto jedzie z prędkością 110 km/h, gdzie obowiązuje na tym odcinku drogi ograniczenie do 50 km/h.

– Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. 18-latka za kierowanie pojazdem z prędkością przekraczającą dopuszczalną o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym straciła prawo jazdy. Okazało się, że miała je bardzo krótko. Uprawnienia do kierowania pojazdami nabyła na początku czerwca. Ponadto, za przekroczenie prędkości została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 złotych i 10 punktami karnymi – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker