Na sygnale

Zmarła 14-latka z Fordonu, która wpadła pod tramwaj. „Twoja droga tym razem wiodła do nieba”

Nie żyje 14-latka, którą potrącił tramwaj na Przylesiu. - Tragedia jej rodziny, ale i motorniczego - mówią ludzie.

Przypominamy – w piątek, 12go stycznia, po południu tramwaj linii 5 potrącił dziewczynkę w Fordonie. Do wypadku doszło na Przylesiu, na wysokości skrzyżowania ulic Akademickiej z Kaliskiego, a tramwaj jechał na Łoskoń. 14-latka została przewieziona do szpitala. Tam zmarła tego samego dnia, co potwierdza policja.

Nazajutrz wiadomo więcej o tej tragedii. Okazuje się, że nastolatka była z Fordonu. Przechodziła przez przejście, ale na czerwonym świetle. Nie zauważyła jadącego tramwaju. Motorniczy nie zdążył zahamować, a innego pola manewru nie miał. Pod informacjami o jej śmierci, ludzie publikują wpisy, to wyrazy współczucia dla krewnych dziecka. – Twoja droga tym razem wiodła do nieba – między innymi tak piszą o 14-latce.

Kolejni mówią, że to, co zdarzyło się w piątek, to nie tylko tragedia rodziny dziewczynki, ale i motorniczego oraz jego bliskich. – Motorniczy jechał prawidłowo. Nie jest winny śmierci dziewczynki. Ani on, ani nikt inny nie zdążyłby w tej sytuacji zatrzymać pojazdu – sądzą. Świadkowie twierdzą, że dawał sygnały dźwiękowe, ale dziewczynka nie reagowała, bo patrzyła w telefon.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker