Na sygnale

Zaginiona Karolina Sikora z Fordonu. 19-latka zniknęła w poniedziałek, 6 listopada

Zaginiona 19-letnia Karolina Sikora z Fordonu. Ktoś coś wie o jej losie? Policja i rodzina pytają.

Karolina Sikora zaginęła w poniedziałek (6.11.2023) około godz.14:00. Wyszła z domu przy ul. Bortnowskiego w Fordonie i do chwili obecnej nie wróciła, ani nie skontaktowała się z rodziną.

Policja podaje rysopis zaginionej dziewczyny: wzrost 167 cm, waga około 70 kg, szczupła, włosy do pasa blond z jasnymi pasemkami, oczy niebieskie, nos prosty. Karolina ma znaki szczególne – tatuaż na lewym ramieniu, to serce otoczone cierniami, a na lewej ręce, przy małym palcu, tatuaż o nieregularnym kształcie.

W dzień zaginięcia Karolina Sikora ubrała czarne spodnie, czarną kurtkę do pasa i czarne sportowe buty z białymi podeszwami.

Kom. Lidia Kowalska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, mówi: – Ktokolwiek zna miejsce jej pobytu, bądź jest w posiadaniu informacji mogących mieć związek z tą sprawą, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz – Fordon przy ul. Wyzwolenia 122 w Bydgoszczy lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 58 59 albo na numer alarmowy 112.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker