Na sygnale

Dwaj 22-latkowie napadli na dostawcę pizzy

Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Kryminalni  zatrzymali dwóch sprawców rozboju. 22-latkowie napadli na dostawcę pizzy. Po uderzeniu go w twarz, zabrali mu pizzę. Obaj sprawcy wpadli w ręce policjantów następnego dnia.

W miniony piątek dyżurny z bydgoskiego Szwederowa został powiadomiony o napadzie na dostawcy pizzy. Ze zgłoszenia wynikało, że pokrzywdzonego zaatakowało dwóch młodych mężczyzn. Wcześniej, pracownik jednej z bydgoskich pizzerii, dostał zlecenie dostarczenia pizzy pod wskazany adres.

W momencie, kiedy wszedł do klatki schodowej kamienicy przy ulicy Nowodworskiej w Bydgoszczy, jeden ze sprawców uderzył go pięścią w twarz. Następnie napastnicy zabrali pizzę i uciekli. Na szczęście pokrzywdzony doznał niegroźnych obrażeń. Zniszczeniu uległ jego telefon komórkowy.

Następnego dnia funkcjonariusze  pojechali pod dwa wytypowane adresy. Jednego rabusia zatrzymali w domu przy ulicy Spokojnej. Drugiego też w domu przy ulicy Grunwaldzkiej.  Oskarżyciel po ich przesłuchaniu postanowił zastosować wobec nich między innymi policyjny dozór. Teraz podejrzani będą stawiać się do komisariatu trzy razy w tygodniu – informuje kom. Przemysław Słomski.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker