Na sygnale

Dwaj 22-latkowie napadli na dostawcę pizzy

Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności

Kryminalni  zatrzymali dwóch sprawców rozboju. 22-latkowie napadli na dostawcę pizzy. Po uderzeniu go w twarz, zabrali mu pizzę. Obaj sprawcy wpadli w ręce policjantów następnego dnia.

W miniony piątek dyżurny z bydgoskiego Szwederowa został powiadomiony o napadzie na dostawcy pizzy. Ze zgłoszenia wynikało, że pokrzywdzonego zaatakowało dwóch młodych mężczyzn. Wcześniej, pracownik jednej z bydgoskich pizzerii, dostał zlecenie dostarczenia pizzy pod wskazany adres.

W momencie, kiedy wszedł do klatki schodowej kamienicy przy ulicy Nowodworskiej w Bydgoszczy, jeden ze sprawców uderzył go pięścią w twarz. Następnie napastnicy zabrali pizzę i uciekli. Na szczęście pokrzywdzony doznał niegroźnych obrażeń. Zniszczeniu uległ jego telefon komórkowy.

Następnego dnia funkcjonariusze  pojechali pod dwa wytypowane adresy. Jednego rabusia zatrzymali w domu przy ulicy Spokojnej. Drugiego też w domu przy ulicy Grunwaldzkiej.  Oskarżyciel po ich przesłuchaniu postanowił zastosować wobec nich między innymi policyjny dozór. Teraz podejrzani będą stawiać się do komisariatu trzy razy w tygodniu – informuje kom. Przemysław Słomski.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker