Na sygnale

Policjanci prowadzą poszukiwania 51-latki ALEKSANDRY PRZYBYLSKIEJ. Udostępnij !!!

Policjanci z Błonia prowadzą poszukiwania ALEKSANDRY PRZYBYLSKIEJ  c. Jana lat 51. 51-latki. Kobieta w minioną niedzielę (29.07.2018) wyszła  z domu nie informując nikogo, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących się przyczynić do odnalezienia kobiety.

Wczoraj (30.07.2018) Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie został powiadomiony przez rodzinę o zaginięciu: Z informacji uzyskanej od rodziny zaginionej wynika, iż około godz. 14.00 ww. kobieta wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

RYSOPIS ZAGINIONEJ: szczupłej budowy ciała, wzrost ok. 185cm, kręcone włosy do ramion koloru kasztanowego, oczy niebieskie. Znakiem szczególnym kobiety jest zagięty prawy opuszek ucha.

UBIÓR:  W dniu zaginięcia ubrana była w czarną sukienkę za kolano, beżowe getry, różowe buty typu baleriny. Kobieta miała ze sobą czarny plecak skóropodobny.

Ktokolwiek zna miejsce jej pobytu, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12  lub telefoniczny pod nr tel. (052) 588-13-59 albo na numer alarmowy Policji 112

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker