Aktualności

Fordońska firma KWK Construction wybuduje najwyższy budynek w Bydgoszczy

River Tower będzie najwyższym apartamentowcem w Bydgoszczy. Jaki będzie widok z ostatniego piętra można zobaczyć pod linkiem   http://zyciebydgoszczy.pl/201409072218/river-tower-dopiero-powstaje-ale-my-juz-wiemy-jakie-widoki-beda-z-ostatniego-pietra

Nad samą Brdą, w sąsiedztwie Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka firma KWK Construction wybuduje najwyższy budynek mieszkalny w naszym mieście. Architekci River Tower pomyśleli o wszystkim czego potrzebuje nowoczesny mieszkaniec Bydgoszczy. W budynku znajdzie się 3-pozomowy garaż, siłownia i restauracja. Przed apartamentowcem znajdzie się przystanek tramwaju wodnego i niewielka marina.

W budynku o wysokości 60 metrów powstanie 140 luksusowych mieszkań. Bezpieczeństwo zapewni całodobowy monitoring. Na czwartym poziomie zostanie wybudowana strefa zabaw dla dzieci. Na niższych kondygnacjach będzie można kupić mieszkanie o powierzchni od 42 do 72 metrów kwadratowych. Na ostatnich trzech piętrach znajdą się luksusowe apartamenty typu penthouse o powierzchni od 129 – 258 m2. Z ostatnich pięter River Tower będzie można podziwiać rozpościerający się na całą Bydgoszcz widok.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker