Aktualności

River Towers na finiszu

Apartamentowiec o wysokości 65 metrów to najbardziej wyczekiwana inwestycja w mieście

River Towers osiągnął już stan zaawansowania budowy w 99%. Apartamentowiec o wysokości 65 metrów to najbardziej wyczekiwana inwestycja w mieście. Wkrótce potencjalni nabywcy będą mogli przystąpić do umów przyrzeczonych. Ilość dostępnych mieszkań stale maleje ze względu na duże zainteresowanie. Każdy kto ceni sobie wygodę, prestiż i wyjątkowość znajdzie tu na pewno coś dla siebie.

Na przyszłych lokatorów czeka 128 mieszkań zlokalizowanych na XX kondygnacjach. Duża zaletą River Towers jest różnorodność dostępnych powierzchni mieszkań. Najmniejsze lokale mają  powierzchnię 44 m.kw. Mieszkania  3 pokojowe są  o powierzchni 59 m.kw., a 4 pokojowe mają 67 m.kw. Przysłowiową „wisienką na torcie” są zlokalizowane na najwyższych piętrach dwupoziomowe apartamenty o zróżnicowanej powierzchni. Najmniejsze w tej kategorii mają od 125 m.kw. Z ich tarasów rozpościera się wspaniały widok na panoramę miasta.
Istniej również możliwość indywidualnego projektowania mieszkania. W zależności od potrzeb klientów inwestor gwarantuje dostosowanie powierzchni lokalu do wszelkich wymagań klientów. W apartamentowcu działać będzie ogólnodostępna restauracja, siłownia, strefa zabaw dla dzieci oraz mini marina.   
Miałam okazję zwiedzić River Towers wraz z grupą słuchaczy Kazimierzowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Prezes grupy KWK Construction, Waldemar Kapczyński, oprowadził nas od garaży aż do ostatniego piętra. Osobliwością River Towers jest to, że garaże znajdują się poziomie od 1-3.  Podziwianie obiektu zakończyliśmy w apartamentach na najwyższych piętrach. Moim zdaniem ten apartamentowiec będzie dumą i znakiem rozpoznawczy Bydgoszczy – mówi Bożena Sałacińska z Kazimierzowskiego UTW.

– Inwestor pomyślał dosłownie o wszystkim. Począwszy od sali zabaw dla dzieci poprzez siłownię, a na marinie skończywszy. Restauracja tu zlokalizowana na pewno będzie chętnie odwiedzana przez bydgoszczan ze względu na cudowny widok zakola Brdy i Trasy Uniwersyteckiej – opowiada Czesława Makowska.

– Z kobiecego punktu widzenia dużym plusem jest możliwość indywidualnej aranżacji lokali. I teraz najważniejsze. Cudowne widoki z najwyższych pięter na panoramę Bydgoszczy są godne pozazdroszczenia przyszłym, szczęśliwym lokatorom. Dodatkowym plusem jest też świetna lokalizacja budynku – dzieli się swoimi wrażeniami  Janina Lackner.

Zdjęcia : Zofia Ruprecht, Bartosz Damski, Robert Skiba, Bożena Sałacińska

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker