Aktualności

List czytelnika w sprawie parkowania w rejonie „Białego Targowiska”

Po wczorajszych artykułach odnośnie parkowania w rejonie targowiska w Nowym Fordonie przysłał  maila do InfoFordon  czytelnik Janusz B. z osiedla Tatrzańskiego.  Czytelnik popiera w całości ostatnie akcje  SM i policji mające na celu zdyscyplinowanie kierowców.

  –Po wczorajszych artykułach na łamach InfoFordon wybrałem się w niedzielne przedpołudnie w okolice stacji Orlenu i parkingu przed targowiskiem. Skorzystałem ze świątecznego dnia kiedy nie ma tu żadnego ruchu. Nie wiem czy inni czytelnicy zgodzą się ze mną. Mieszkam w pobliżu i widzę co tu się dzieje. Szczególnie w soboty. Ani przejść, ani przejechać.  Moim zdaniem, był już najwyższy czas aby skończyć w tym rejonie z dzikim parkowaniem   pisze do nas czytelnik Janusz B. z osiedla Tatrzańskiego.

Od połowy czerwca br. przy „Białym Targowisku” obowiązuje kategoryczny zakaz zatrzymywania. Za nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego kierowcy muszą się liczyć z odholowaniem pojazdów, wysokim mandatem oraz punktami karnymi. Zakaz zatrzymywania dotyczy całej długości jezdni, włącznie z poboczem, od wjazdu na teren targowiska przy stacji benzynowej Orlen, aż do skrzyżowania.

Ze względu na częste problemy z przejazdem w tej części dzielnicy Policja i Straż Miejska będą  często ten rejon patrolować. Chodzi  o całkowite wyeliminowania  parkowania niezgodnego z prawem. Apelujemy do mieszkańców. Pozostawiajcie swoje pojazdy na ogromnym placu parkingowym naprzeciw targowiska, obok Galerii Fordon.

 

 

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker