Aktualności

Przedmikołajkowe spotkanie z Nelą Małą Reporterką w Zielonych Arkadach

Przez Norwegię, Argentynę, aż na Antarktydę – taką podróż będzie można odbyć z Nelą Małą Reporterką  w Zielonych Arkadach. Podczas spotkania autorskiego podróżniczka opowie o orkach, fantastycznych waleniach z kłami, których poszukiwała podczas wypraw, fałszywej orce i niesamowitych przygodach, które zostały opisane w najnowszej książce „Nela w krainie orek”. Spotkanie z Nelą Małą Reporterką odbędzie się 23 listopada w godzinach 13:00-17:00 na Placu Eventowym w Zielonych Arkadach. Wydarzenie jest organizowane we współpracy z salonem Empik. Wstęp na nie jest bezpłatny.

 

 

Co roku na Wyspach Owczych ginie z rąk ludzi około 800 waleni. O tym, jak ważna jest troska o ten zagrożony gatunek opowie Nela Mała Reporterka, która 23 listopada odwiedzi Zielone Arkady. Spotkanie będzie również okazją do zgłaszania szkół i przedszkoli do udziału w akcji ochrony waleni na Wyspach Owczych #savethewhales, w ramach której powstanie „Wielki List do Unii Europejskiej”. Każdy podpis, rysunek, znak X jest głosem w ochronie tych zwierząt.
 
Nela Mała Reporterka podróżuje od piątego roku życia, a swoje przygody opisuje w autorskich książkach. Dziewczynka, która zdobyła koło podbiegunowe i przemierzyła dżungle oraz oceany w godzinach 13:00-14:00 opowie o najnowszej z nich – „Nela w krainie orek”. Po wystąpieniu idolka dzieci i młodzieży będzie podpisywać książki i przybijać pieczątki. Podczas wydarzenia przewidziano również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
 
 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker