Aktualności

Rozbudowa firmy Abramczyk, dumy Fordonu

Wraz z budowa nowego biurowca firmy powstaje kolejny odcinek ulicy Inflanckiej

Na finiszu jest budowa nowego biurowca firmy Abramczyk w Brdyujściu.  Powstał trzykondygnacyjny obiekt o powierzchni prawie 800 metrów kwadratowych powierzchni. Spółka Abramczyk zajmuje się importem, przetwórstwem i sprzedażą  surowców oraz gotowych, mrożonych wyrobów rybnych, zarówno w kraju, jak i za granicą. 

Trwają jeszcze prace wykończeniowe  przy zagospodarowaniu terenu wokół budynku. W nowym biurowcu znajdzie się część administracyjna firmy.  Na koszt zewnętrznych inwestorów powstaje również nowy odcinek ul. Inflanckiej. Sprzyjać będzie to ograniczeniu ruchu na ulicach Łowickiej, Witebskiej i Wyszogrodzkiej.

 

Spółka kooperuje z dostawcami  operującymi na akwenach europejskich takich jak Bałtyk, Morze Północne, Morze Śródziemne.  Dostawcami  są również firmy z obu Ameryk i Afryki łowiących na Oceanie Atlantyckim i zachodnich rejonach Oceanu Spokojnego. 

Kontrahentami  są też  rybacy Azji i Oceanii, Morza Ochockiego, Oceanu Spokojnego, Oceanu Indyjskiego. Głównym obszarem pozyskiwania surowca rybnego są akweny oceanu Atlantyckiego i Spokojnego.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker