Styl życia

Duży sklep znanej sieci w Fordonie tymczasowo zamknięty. Od kiedy i z jakiego powodu?

Znany sklep w Fordonie będzie tymczasowo nieczynny. To jedyny taki w tej części miasta. Oto powód.

Sklepy obuwnicze Deichmann należą do niemieckiego właściciela. W Polsce natomiast salony pod jego szyldem są jednymi z najpopularniejszych sklepów (obok CCC), w których można kupić buty, torebki czy akcesoria. Sklepy tej marki są zlokalizowane w prawie każdej galerii handlowej w całym kraju. W Fordonie Deichmann mieści się w Galerii Auchan przy ul. Rejewskiego 3, wchodząc do budynku głównym wejściem – zaraz po prawej stronie.

Deichmann w Auchan zostanie zamknięty. To będzie jednak tymczasowe zamknięcie, a spowodowane jest, jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, remontem sklepu. Szefostwo sieci stosuje marketingowe hasło „Zmieniamy się dla ciebie”. Sklep będzie nieczynny od środy, 31 stycznia 2024 roku. Nie podano daty ponownego otwarcia Deichmanna przy ul. Rejewskiego, lecz klienci mogą liczyć się z tym, że tego rodzaje remonty trwają przeważnie od miesiąca do 2 miesięcy.

Najbliższy sklep Deichmann znajduje się w Galerii Pomorskiej przy ul. Fordońskiej 141 i właśnie do niego przedstawiciele sieci zapraszają mieszkańców Fordonu, którzy do tej pory kupowali buty i dodatki w salonie obuwniczym w Auchan.

Co ciekawe, wpisując w wyszukiwarkę hasło „Deichmann Fordon”, ukazują się informacje o tym sklepie w Galerii Auchan, ale jest też zamieszczony komunikat „Tymczasowo zamknięte”.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker