AktualnościStyl życia

Świąteczny Mały Książe w Fordonie

Zobacz nietypowe przedstawienie!

Każdy z nas marzy o tym, żeby poczuć magię świąt jaką pamiętamy z dzieciństwa. Pomoże w tym teatr „Profeska” w trakcie  przedstawienia „Mały książę wśród aniołów”.

Powieść „Mały książę”, autorstwa Antoine de Saint-Exupery, była inspiracją do wielu filmów, spektakli oraz dzieł sztuki. Tym razem posłużyła do przygotowania scenariusza do spektaklu przygotowywanego przez teatr „Profeska” działający przy Szkole Podstawowej nr 66 w Bydgoszczy. Uczniowie klas I – VI zaproszą widza do wędrówki po piekle, niebie oraz ziemi, na której to ostatecznie Mały Książę zda sobie sprawę z tego, że tak naprawdę nie jest sam i ma szansę doświadczyć miłości, którą przyniesie na Ziemię Nowonarodzony.

Młodzi artyści, idąc z duchem czasu, zatańczą i zaśpiewają znane i lubiane melodie świąteczne. Podczas występu usłyszymy m.in. pastorałkę „ Bosy pastuszek”, zobaczymy pantomimę oraz teatr cieni.

Przedstawienie  „Mały książę wśród aniołów”,  odbędzie się 18.12.2019r. o godz. 17.00. Młodzi artyści wystąpią w sali widowiskowej mieszczącej się przy ul. Piwnika Ponurego 10. Wstęp wolny.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker