Na sygnale

SUV HONDA wjechał w przystanek autobusowy

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Tragiczne skutki mogło mieć zdarzenie, do jakiego doszło dziś rano na drodze wjazdowej do Nakła. Kierowca SUV-a z przyczyn zdrowotnych stracił panowanie nad autem. Z  całym impetem wjechał w przystanek autobusowy. Na szczęście w chwili, kiedy doszło do zdarzenia nie oczekiwał na nim żaden podróżny.

Na ul. Poznańskiej w Nakle  dziś (5.06.20) o godzinie 7. 00 Z pojazd HONDA SUV wjechał w przystanek autobusowy. Jak ustalili mundurowi, zanim HONDA uderzyła w przystanek, wjechała „pod prąd” na rondo.  Przejeżdżając kilkadziesiąt metrów taranowała znaki drogowe i chodnik. Ostatecznie zatrzymała się w miejscu, gdzie zazwyczaj oczekują podróżni. Cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie. O wielkim szczęściu można mówić, że w tym czasie nikt nie przemieszczał się chodnikiem, ani nie stał na przystanku. Gdyby tak było zdarzenie mogłoby mieć tragiczne skutki.

Okazało się, że 68-letni kierowca HONDY z przyczyn zdrowotnych stracił przytomność i przestał panować nad autem. Mężczyzna trafił pod opiekę medyków i pozostaje mu życzyć powrotu do zdrowia.  W tej sytuacji trudno mówić o winie kierowcy, jednak sytuacja ta pokazuje jak ważne jest obserwowanie otaczającej nas rzeczywistości podczas przemieszczania się ulicami – informuje podkom. Justyna Andrzejewska.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker