Na sygnale

SUV HONDA wjechał w przystanek autobusowy

Tragiczne skutki mogło mieć zdarzenie, do jakiego doszło dziś rano na drodze wjazdowej do Nakła. Kierowca SUV-a z przyczyn zdrowotnych stracił panowanie nad autem. Z  całym impetem wjechał w przystanek autobusowy. Na szczęście w chwili, kiedy doszło do zdarzenia nie oczekiwał na nim żaden podróżny.

Na ul. Poznańskiej w Nakle  dziś (5.06.20) o godzinie 7. 00 Z pojazd HONDA SUV wjechał w przystanek autobusowy. Jak ustalili mundurowi, zanim HONDA uderzyła w przystanek, wjechała „pod prąd” na rondo.  Przejeżdżając kilkadziesiąt metrów taranowała znaki drogowe i chodnik. Ostatecznie zatrzymała się w miejscu, gdzie zazwyczaj oczekują podróżni. Cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie. O wielkim szczęściu można mówić, że w tym czasie nikt nie przemieszczał się chodnikiem, ani nie stał na przystanku. Gdyby tak było zdarzenie mogłoby mieć tragiczne skutki.

Okazało się, że 68-letni kierowca HONDY z przyczyn zdrowotnych stracił przytomność i przestał panować nad autem. Mężczyzna trafił pod opiekę medyków i pozostaje mu życzyć powrotu do zdrowia.  W tej sytuacji trudno mówić o winie kierowcy, jednak sytuacja ta pokazuje jak ważne jest obserwowanie otaczającej nas rzeczywistości podczas przemieszczania się ulicami – informuje podkom. Justyna Andrzejewska.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker