Na sygnale

Zderzenie VOLVO z ciężarowym DAF-em. Nie żyje 19-letni kierowca VOLVO

Części z uszkodzonej skrzyni ciężarówki ładunkowej spadły na osobówkę

Tragiczny w skutkach wypadek w Dolnym Młynie

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj  w miejscowości Dolny Młyn. pow. świecki. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 19-letni kierowca volvo. Śledztwo prowadzone w tej sprawie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
 

Wczoraj  doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów  wynika, że 52-letni bydgoszczanin, kierujący ciężarowym DAF-em , podczas wymijania się z samochodem osobowym VOLVO , prawym bokiem pojazdu uderzył w drzewo. Części z uszkodzonej skrzyni ładunkowej spadły na osobówkę, a wbijając się przez jej przednią szybę spowodowały obrażenia ciała kierowcy. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 19-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego. Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało.  

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku – informuje podkom. Joanna Tarkowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker