Na sygnale

Od dwudziestu pięciu lat poszukiwany był listem gończym.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Kryminalni zatrzymali wczoraj 65-letniego mężczyznę, który od dwudziestu pięciu lat poszukiwany był listem gończym. Ukrywał się we Włoszech aby nie płacić alimentów. Dziś zostanie przetransportowany do najbliższego zakładu karnego.

Wczoraj brodniccy kryminalni zatrzymali 65-letniego mieszkańca powiatu brodnickiego, który  poszukiwany  był listem gończym. Mężczyzna od dwudziestu pięciu  lat ukrywał się przed organami ścigania.

Poszukiwany  został zatrzymany w miejscowości Janowo  po tym, jak rozpoznał go jeden z policjantów.  Jak ustalili kryminalni mężczyzna od dwudziestu pięciu lat przebywa we Włoszech. Do kraju wrócił pozałatwiać formalności w urzędach. Nie spodziewał się jednak, że spotka funkcjonariuszy Policji, którzy nie zapomnieli o konieczności odbycia przez niego kary pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przetransportowany do najbliższego zakładu karnego – informuje sierż. szt. Sylwia Aleksandrowicz rzecznik Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker