Na sygnale

17-letni diler narkotyków zatrzymany przez policjantów ze Śródmieścia

Z towaru można by było zrobić ponad 70 porcji narkotyków

Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 17-latek zatrzymany przez policjantów z bydgoskiego Śródmieścia. Kryminalni zabezpieczyli w jego mieszkaniu zakazane środki odurzające, z których można by było zrobić ponad 70 porcji różnego rodzaju narkotyków. Teraz może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymali 17-latka podejrzanego o przestępstwo narkotykowe. Do zatrzymania doszło we wtorek (17.09.2019), wówczas śródmiejscy policjanci namierzyli podejrzewanego na jednej z ulic centrum miasta. Z policyjnych ustaleń wynikało, że 17-letni mieszkaniec śródmieścia może posiadać narkotyki.

Funkcjonariusze poszli z nim do jego miejsca zamieszkania. Młodzieniec był bardzo nerwowy. Policjanci przeszukali mieszkanie. W pokoju należącym do podejrzewanego znaleźli woreczek z zielonym suszem roślinnym oraz woreczek z proszkiem. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że w woreczkach znajduje się marihuana oraz amfetamina. Narkotyki schowane były w pudełku po butach.

17-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Oskarżyciel po jego przesłuchaniu postanowił zastosować wobec niego policyjny dozór. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności – informuje: kom. Przemysław Słomski.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker