Na sygnale

54-latek z Koronowa odpowie za narkotyki i nielegalne posiadanie amunicji

Poszukiwany mieszkaniec Koronowa odpowie za narkotyki i nielegalne posiadanie amunicji. 54-latek wpadł w ręce kryminalnych z wydziału narkotykowego bydgoskiej komendy. Funkcjonariusze namierzyli go ukrywającego się w szopce.  Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.  

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że na terenie Koronowa ukrywa się poszukiwany mężczyzna. Funkcjonariusze przypuszczali też, że może być zamieszany w proceder narkotykowy. Policjanci namierzyli jego miejsce kryjówki.

Wczoraj mundurowi  pojechali pod wytypowany adres. Tam zatrzymali ukrywającego się w szopce 54-latka. Mężczyzna poszukiwany był dwoma nakazami doprowadzenia do odbycia kary pozbawienia wolności. W pomieszczeniu, w którym ukrywał się poszukiwany, policjanci znaleźli woreczki z białym proszkiem oraz wagę elektroniczną. W  woreczkach było 160 g amfetaminy.    Kryminalni  zabezpieczyli też trzy naboje różnego kalibru.  Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, ich udzielania oraz nielegalnego posiadania amunicji. Sąd po zapoznaniu się z aktami sprawy aresztował 54-latka na trzy miesiące – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker