Na sygnale

Zginął policjant na służbie. Oficjalny komunikat KW Policji

Na drodze krajowej nr 55 w powiecie chełmińskim doszło do tragicznego wypadku drogowego z udziałem funkcjonariusza pełniącego służbę na motocyklu. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Dzisiaj (13.07.2018) około godz. 7.40 na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Wabcz doszło do wypadku drogowego z udziałem funkcjonariusza pełniącego służbę na motocyklu. Pomimo reanimacji nie udało się go uratować.
 
-Policjanci na miejscu ustalają okoliczności i przyczyny zdarzenia pod nadzorem prokuratora. Policjant (31l.) pełnił służbę w Policji od 11 lat.  – informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

 

W momencie rozpoczynania służby o godz. 6 warunki pogodowe pozwalały na pełnienie służby na motocyklu. Około godz. 7.30 zaczął padać ulewny deszcz. Policjant otrzymał dyspozycję zamiany motocykla  na radiowóz. Do wypadku doszło w czasie powrotu funkcjonariusza do KPP w Chełmnie.

Policja wprowadziła żałobę. Na stronie o zmarłym policjancie możemy przeczytać: Mł. asp. Marek Mieczkowski miał 31 lat. Służbę w Policji rozpoczął 1 lutego 2007 roku. Policjant pozostawił żonę i dwójkę dzieci. Rodzina zmarłego tragicznie funkcjonariusza została objęta opieką psychologa.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker