Aktualności

Stacje paliw w Fordonie. Jest benzyna czy jest awaria dystrybutora?

Stacje paliw w Fordonie. - Jak pojadę po benzynę, to zatankuję, czy usłyszę o awarii dystrybutora? - pyta internautka.

Nasza internautka chciała na październikowy weekend 2023 roku zatankować samochód. Podjechała na stację paliw Orlen w Osielsku. Odjechała po paru sekundach, z prawie pustym bakiem. Dowiedziała się bowiem, że nie kupi benzyny, ponieważ nastąpiła awaria dystrybutora. – Jakie to ostatnio popularne stwierdzenie i co za zbieg okoliczności! Na co drugiej stacji należącej do tego koncernu w całej Polsce psują się dystrybutory – kwituje z ironią niedoszła klientka. Zależy jej natomiast na zakupie benzyny na Orlenie, ponieważ korzysta z firmowego programu lojalnościowego.

Kobieta chce więc podjechać na stację paliw w Fordonie. – Mieszkam poza Bydgoszczą, ale najbliżej mi właśnie do Fordonu. Tutaj mam po drodze, zanim pojadę bliżej centrum Bydgoszczy i spróbuję zatankować. Zastanawiam się tylko, czy warto. Czy na stacjach orlenowskich w Fordonie jest benzyna, czy też może obsługa nakleiła kartki z komunikatem „Awaria dystrybutora”? – pyta.

Do internetu wyciekł mail, wysłany przez PKN Orlen, dotyczący rzekomych awarii na niemal masową skalę w kraju. Wynika z niego, że Orlen polecił swoim pracownikom obsługi stacji paliw informować o awarii dystrybutora zamiast o braku paliwa.

Kierowcy z Fordonu, prosimy o sygnały: jest na Orlenie paliwo, czy go nie ma? Z góry dziękujemy za informacje.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker