Aktualności

Zakończenie nauki na Uniwersytecie Dziecięcym UTP

UTP prowadzi zajęcia dla dzieci już piąty rok. W tym semestrze uczyły się równolegle dwa roczniki. Na każdy z nich uczęszczało około 300 dzieci. Na Uniwersytecie Dziecięcym docelowo studiować mają aż trzy roczniki.

Dla najmłodszych studentów przygotowano w tym roku szereg ciekawych wykładów połączonych z pokazami i prezentacjami. Ich zapał do nauki i energia mobilizowała organizatorów do przygotowywania coraz ciekawszych zajęć i wprowadzania dodatkowych atrakcji. Ostatnio oferta edukacyjna poszerzona została o dodatkowe warsztaty kreatywne. Mają one na celu rozwijanie wyobraźni poprzez zabawę.

Mali Odkrywcy poznawali m.in. tajniki świata zwierząt i owadów. Zgłębiali się również w zagadnienia  z dziedziny chemii i fizyki. Na zajęciach nie zabrakło jak zwykle wielu pokazów i doświadczeń. Rok akademicki 2013/2014 zakończył się uroczystym wręczeniem dyplomów dla najmłodszych studentów.

Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki współpracy z różnymi instytucjami oraz pomocy rodziców Uniwersytet Dziecięcy będzie się stale rozwijał.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker