Aktualności

Ratusz rozpoczyna konsultacje dotyczące zagospodarowania Myślęcinka

Konsultacje społeczne związane są z przystąpieniem do opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. Ustalenia miejscowego planu określają, co i gdzie może powstać. Dokument zawiera zapisy, które precyzują jakie obiekty mogą zostać zbudowane na określonym terenie.Do udziału w konsultacjach zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Bydgoszczy od 7.X do 29.XI  2019 r.

W konsultacjach ratusz chce poznać zdanie mieszkańców na temat charakteru parku: czy chcą, by park był otwartą i niezagospodarowaną przestrzenią, czy woleliby wyposażyć go w atrakcje i nowe elementy zagospodarowania. Pojawi się pytanie o ulubione miejsca w parku, ale też o kwestie dotyczące trudności w jego użytkowaniu, czy też o potrzebę wprowadzenia nowych tras pieszych, rowerowych, rolkowych, które będzie można wskazać na interaktywnej mapie.

Opinie można przedstawić wypełniając elektroniczną ankietę na stronie voxly.pl/park lub ankietę w formie papierowej, którą można pobrać, wypełnić i wrzucić do urny w kasie biletowej Ogrodu Zoologicznego LPKiW Myślęcinek, w Urzędzie Miasta oraz w siedzibie Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Bydgoszczy.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także
Close
Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker