Aktualności

Zielone Arkady przygotowały dla swoich klientów „Fabrykę Nagród”

Aby wygrać jedną z ponad 400 kart podarunkowych należy wziąć udział w zabawie, która potrwa od 20 do 29 września.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Zielone Arkady przygotowały dla swoich klientów prawdziwą gratkę. Oprócz zrobienia zakupów w największym centrum handlowym w regionie będzie można spróbować szczęścia w „Fabryce Nagród”. Aby wygrać jedną z ponad 400 kart podarunkowych należy wziąć udział w zabawie, która potrwa od 20 do 29 września.

Żeby wygrać, trzeba grać – loteria „Fabryka nagród” to świetna okazja, żeby zdobyć wartościowe nagrody. W Zielonych Arkadach powstanie specjalne stoisko z multimedialnymi standami, za pomocą których będzie można zarejestrować się do udziału w akcji. Po zeskanowaniu kuponu w loteriomacie na ekranie Fabryki pojawi się nazwa ewentualnej nagrody. Będą to karty podarunkowe o wartości 50 zł, 100 zł lub 200 zł.
Aby wziąć udział w zabawie, należy zrobić zakupy w terminie od 20 września do 29 września do godz. 19:00 za min. 100 zł na maksymalnie trzech dowodach zakupów i zgłosić się do Punktu Obsługi Loterii na Placu Eventowym. Łączna wartość nagród to aż 30.000 zł.
Akcja „Fabryka nagród” odbędzie się w Zielonych Arkadach w dniach 20-29 września w godzinach otwarcia Centrum. Szczegóły w regulaminie loterii „Fabryki   nagród”, znajdującym się w Punkcie Obsługi Loterii, w siedzibie organizatora oraz w punkcie informacji w Zielonych Arkadach w dniach 30.09-28.10.2019 roku.
 

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker