Aktualności

„Śmiało! Przech(ł)odzimy!”, czyli Zielone Arkady na letnie upały

Sposób na letnie (prze)chłodzenie? Kurtyna wodna w Zielonych Arkadach! Przed wejściem do bydgoskiego centrum handlowego stanęła brama z mgiełką wodną. To nie tylko pomysł na radzenie sobie z upałami, ale też okazja do zrobienia kreatywnego zdjęcia i zdobycia atrakcyjnych nagród.Kurtyna wodna zlokalizowana jest przy wejściu głównym do Zielonych Arkad od strony ulicy Wojska Polskiego. Konkurs rozpocznie się 17 lipca na facebookowym profilu Zielonych Arkad.

Kurtyny wodne przynoszą ulgę w lecie, chłodzą, a także sprawiają wiele frajdy. Podczas wysokich temperatur coraz częściej montuje się je w parkach, przy przystankach oraz deptakach w całej Europie. Pomagają w schłodzeniu dorosłym, dzieciom, a także pupilom, dając przy tym ukojenie w upalne dni.

Zielone Arkady zachęcają: „Śmiało! Przech(ł)odzimy!”

Z myślą o mieszkańcach Bydgoszczy i okolic, kurtyna wodna została zamieszczona przy Zielonych Arkadach. Klienci, którzy dotrą do Centrum od strony ul. Wojska Polskiego, mogą ochłodzić się w upalny dzień, do czego zachęca hasło: „Śmiało! Przech(ł)odzimy!”.

Letniej atrakcji towarzyszy również wakacyjny konkurs. Każdy, kto zrobi sobie zdjęcie przy kurtynie wodnej, doda je na swój instagramowy lub facebookowy profil, oznaczy @zielonearkady i doda hasztagi: #przechlodzimy #zielonearkady, ma szansę wygrać kartę podarunkową o wartości 50 złotych do bydgoskiego centrum handlowego. W każdym tygodniu trwania akcji (do 1 września 2019 roku) osoba, która zamieści najbardziej kreatywne zdjęcie, otrzyma nagrodę.

Więcej informacji udziela:

Ewa Krassowska

Dyrektor Zielone Arkady Bydgoszcz

ul. Wojska Polskiego 1

85-171Bydgoszcz

Tel. 52 370 36 00

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker