Aktualności

„Otwieracz” już w najbliższą niedzielę w Myślęcinku

Zespół Perfect i Patrycja Markowska będą w tym roku głównymi gwiazdami „Otwieracza”, czyli tradycyjnego powitania lata w Myślęcinku. Oprócz koncertów, odbędzie się także Ogólnopolski Zlot Brodaczy i Holi Festival – Święto Kolorów. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

 
 

„Otwieracz”, czyli Powitanie Lata w Myślęcinku odbędzie się już w najbliższą niedziele, 30 czerwca na Polanie Różopole. Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00 – jako pierwsi na scenie wystąpią tancerze z Planety tańca Joanny Ossowskiej. 

Na „Otwieraczu” od lat prezentują się lokalni muzycy, dlatego w Myślęcinku wystąpi Anna Hnatowicz. Swój niekwestionowany talent muzyczny pokazała  m.in. w różnych programach muzycznych („Szansa na sukces”). Jej koncert rozpocznie się o godz. 15.00.

O 16.30 do tańca porwie wszystkich Maks Łapiński nazywany polskim Edem Sheeranem. Ten 25-letni bydgoszczanin jest finalistą 9. edycji „The voice of Poland”.  

Głównymi gwiazdami tegorocznymi „Otwieracza” będą zespół Perfect i Patrycja Markowska (godz. 18.00). 

Życiem tętnić będzie nie tylko scena. Na polanie Różopole trwać będzie  5. Ogólnopolski Zlot Brodaczy – panowie spróbują pobić rekord Polski w największym zgromadzeniu brodaczy. Będzie też Holi Festival- Święto Kolorów – na wydzielonym terenie w rytm muzyki chętni będą mogli obrzucać się kolorowymi proszkami.

Dodatkowa komunikacja miejska na „Otwieracz”

Na Powitanie Lata uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa nr 105, która połączy Myślęcinek z osiedlem Zawisza, z rejonem Dworca Głównego PKP, Jachcicami, Czyżkówkiem i Osową Górą. 

Trasa linii nr 105:

REKINOWA- Kolbego – Grunwaldzka – Pileckiego – Kąpielowa (powrót Żeglarska) – Żeglarska – Dworzec Główny- Z. Augusta – Zaświat – Powstańców Warszawy – Gdańska – Las Gdański – MYŚLĘCINEK  (pętla przy zoo)

Odjazdy co ok. 25 minut:

– z pętli Rekinowa: od godz. 14:05 do 21:50,

– z pętli Myślęcinek: od godz. 14:43 do 22:30.

Do obsługi linii specjalnej zostaną skierowane autobusy przegubowe.

Z kolei tramwaje linii nr 10 będą jeździły w dodatkowych kursach do godziny około 22:30.

Linia autobusowa nr 52 będzie kursowała w godzinach 14:00 -22:30 ze zwiększoną częstotliwością.

Linia autobusowa numer 65 będzie obsługiwana dłuższym taborem.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker