Aktualności

RATujemy Twój uśmiech! – konkurs

Ratalny system usług medycznych jest innowacją na polskim rynku.

Mimo tego, coraz więcej pacjentów przekonuje się do tego pomysłu, gdyż opieka zdrowotna w Polsce przewiduje coraz mniej refundowanych usług medycznych, a przyszłość realnie zakreśla wizję prywatyzacji zakładów opieki zdrowotnej. Kompleksowe leczenie to podstawa zdrowego funkcjonowania organizmu – prywatne gabinety są dostępne 24h, mają lepszy sprzęt i większą dostępność zabiegów, planują leczenie na wszystkich płaszczyznach i potrafią zoptymalizować koszty terapii. Każdą usługę będziemy w stanie rozłożyć na raty i spłacać powoli i systematycznie. O tym, jak wygląda kredytowanie usług stomatologicznych, rozmawiamy z  lek. stomatologiem Mariuszem Pankowskim z Kliniki Stomatologicznej DENmed.

Dlaczego Klinika DENmed zdecydowała się wprowadzić ratalny system usług stomatologicznych?
Lek. stom. Mariusz Pankowski: O takim systemie myśleliśmy od dawna. Zależy nam na zdrowiu pacjentów i na tym, by nie musieli wybierać, czy leczyć tylko drobne ubytki, czy zdecydować się na kompleksową terapię, np. protetykę, implanty, aparat ortodontyczny, czy inne nowoczesne metody leczenia, które gwarantują znakomite efekty, nie tylko zdrowotne, ale i estetyczne. Są to zabiegi kosztowne, przede wszystkim dlatego, że do leczenia wykorzystujemy najlepszej jakości materiały oraz nowoczesne technologie. Aby każdy pacjent mógł wyjść z gabinetu z lśniącym, białym uśmiechem, zdecydowaliśmy się na system usług ratalnych we współpracy z Bankiem Millennium dla jeszcze większego poczucia bezpieczeństwa naszych podopiecznych. Z takiej oferty mogą skorzystać wszyscy, niezależnie od wieku.

Z jakich usług płaconych w ratach będą mogli skorzystać pacjenci Kliniki DENmed?
M.P.: Ze wszystkich. Nie zamierzamy tego rozgraniczać. Przypuszczam jednak, że większość kredytowanych będzie dotyczyć tych najdroższych zabiegów, takich jak: korony, licówki, aparaty ortodontyczne, implanty, wysiekanie czy leczenie kanałowe.

Proszę powiedzieć coś więcej o ofercie, na czym tak naprawdę polega leczenie zębów na raty?
M.P.: W porozumieniu z Bankiem Millenium ustaliliśmy trzy warianty dogodnego kredytu. Najważniejszą przede wszystkim dla pacjenta informacją jest niskie oprocentowanie takiego kredytu oraz krótki czas oczekiwania – właściwie bez konieczności przychodzenia do banku, wszystkie formalności można załatwić przez telefon, a weryfikacja dokonywana jest w przeciągu 24h. Dodatkowym atutem tej oferty jest opieka konsultanta bankowego, do którego można się zwrócić z wszelkimi pytaniami i wątpliwościami. Dodatkowo bank akceptuje szeroki wybór dokumentów potwierdzających źródło dochodu, a także umożliwia zakup pakietu ubezpieczeń na wypadek utraty stałych dochodów, czasowej lub stałej niezdolności do pracy, czy nawet na wypadek śmierci.
 
Czyli dzwonię do konsultanta, podaję wszelkie wymagane informacje i czekam na odpowiedź?
M.P.: Oferta dotyczy pacjentów naszej Kliniki. Wszystkich osób, które chciałaby wykonać serię zabiegów bez konieczności płacenia za nie pełną sumą, od razu. Wyceniamy koszty leczenia, optymalizujemy je jak najbardziej korzystnie dla naszego pacjenta, kontaktujemy z bankiem i pomagamy załatwić wszelkie formalności. To prostsze, niż się wydaje.
Taka opcja kredytowania zwiększa dostępność do zabiegów dla wszystkich pacjentów. Co za tym idzie, pacjent ma gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi z użyciem najlepszych materiałów i technologii. Nie musi szukać najtańszych opcji, które mogą okazać się rozwiązaniem tylko na chwilę, np. z powodu zastosowania niskiej jakości materiału. W takim przypadku koszt zabiegu może się podwoić i wcale nie okaże się najtańszym rozwiązaniem. Warto także dodać, że kredytowanie takich usług to wariant, opcja dodatkowa uzupełniająca jakość świadczonych przez nas usług, a nie warunek konieczny. Wszyscy, którzy zechcą leczyć się za gotówkę, mają jak najbardziej do tego prawo. System ratalnych spłat za zabiegi stomatologiczne powstał przede wszystkim z myślą o pacjentach, którzy z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na płatność jednorazową, a zależy im na swoim zdrowiu. Tak, jak i nam. Dlatego właśnie dla nich rozszerzamy naszą ofertę.

Gdzie mieści się Klinika?
Nasza Klinika DENmed mieści się w Bydgoszczy przy ul. Kaliskiego 26 i Toruniu przy ul. Kościuszki 51b i. I jest dostępna dla Państwa codziennie od 9.00 do 20.00 oraz w soboty od 9.00 do 14.00. Świadczymy pełen zakres usług stomatologicznych. Nasz zespół tworzą specjaliści. Posługujemy się najnowszej generacji sprzętem, a stosowane zabiegi gwarantują pacjentom bezbolesne zabiegi oraz trwałe efekty leczenia. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie www.denmed-klinika.pl oraz pod numerem 530 351 351). Zapraszam! Lek.stom. Mariusz Pankowski

Artykuł sponsorowany

Konkurs dla Czytelników:
Na osoby, które do 10.10. 2013r. prześlą na adres konkurs@zyciebydgoszczy.pl swoje imię, nazwisko, numer telefonu i odpowiedź na pytanie: Gdzie mieści się nowopowstała Klinika Stomatologiczna DENmed w Bydgoszczy? czeka 8 nagród: 5 pakietów upominkowych – produktowych oraz 3 pakiety zabiegów na scalling gratis + dla wszystkich uczestników oferta na konsultacje ortodontyczne, protetyczne i implantologiczne GRATIS.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker