Aktualności

Czy też masz problem z Bydgoskim Rowerem Aglomeracyjnym ?

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

 Jak podaje radio PiK użytkownicy BRA sugerują, że system źle działa. Narzekania dotyczą głównie wpięć na stacjach rowerowych. Jeden z użytkowników roweru musi 400 zł. za 10 minutową przejażdżkę Bydgoskim Rowerem Aglomeracyjnym. System wskazuje, że oddany rower nadal jest w ruchu.

Pożyczyłem rower na Czerkaskiej i chciałem podjechać na PKS. Przejażdżka zajęła 10 minut, oddałem rower, sprawdziłem czy nie wypada z tej stacji, no i wszystko się zgadzało. Dopiero wieczorem system wskazał, że rower nadal jest wypożyczony i trzeba za to zapłacić – mówi słuchacz radia PiK pragnący zachować anonimowość.- Zadzwoniłem do centrali, gdzie mi powiedzieli, że będą szukać roweru, ale niestety opłata musi zostać uiszczona, do momentu aż go nie znajdą – dodał użytkownik.

Podobnych sytuacji może być więcej. Użytkownicy na portalach społecznościowych poszukują oddanych już rowerów i narzekają na awaryjność systemu wpięć. Operator deklaruje przyjrzeć się sprawie.

To jest tylko system, podobnie jak z każdym sprzętem mogą być jakieś problemy, jeśli się okaże, że sprawa się wyjaśni to oczywiście nie obciążymy tej osoby – wyjaśniła Diana Borowiecka, rzecznik Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker