Aktualności

Czy też masz problem z Bydgoskim Rowerem Aglomeracyjnym ?

 Jak podaje radio PiK użytkownicy BRA sugerują, że system źle działa. Narzekania dotyczą głównie wpięć na stacjach rowerowych. Jeden z użytkowników roweru musi 400 zł. za 10 minutową przejażdżkę Bydgoskim Rowerem Aglomeracyjnym. System wskazuje, że oddany rower nadal jest w ruchu.

Pożyczyłem rower na Czerkaskiej i chciałem podjechać na PKS. Przejażdżka zajęła 10 minut, oddałem rower, sprawdziłem czy nie wypada z tej stacji, no i wszystko się zgadzało. Dopiero wieczorem system wskazał, że rower nadal jest wypożyczony i trzeba za to zapłacić – mówi słuchacz radia PiK pragnący zachować anonimowość.- Zadzwoniłem do centrali, gdzie mi powiedzieli, że będą szukać roweru, ale niestety opłata musi zostać uiszczona, do momentu aż go nie znajdą – dodał użytkownik.

Podobnych sytuacji może być więcej. Użytkownicy na portalach społecznościowych poszukują oddanych już rowerów i narzekają na awaryjność systemu wpięć. Operator deklaruje przyjrzeć się sprawie.

To jest tylko system, podobnie jak z każdym sprzętem mogą być jakieś problemy, jeśli się okaże, że sprawa się wyjaśni to oczywiście nie obciążymy tej osoby – wyjaśniła Diana Borowiecka, rzecznik Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker