Aktualności

„Drzwi Otwarte” w fordońskim Centrum Onkologii

Setki mieszkańców Fordonu odwiedziło dziś w ramach „Drzwi Otwartych” Centrum Onkologii oraz Park Aktywnej Rehabilitacji i Sportu.

Wszystkie panie mogły dziś bezpłatne przeprowadzić badania profilaktyczne, mammograficzne i cytologiczne. Z kolei panowie wykonywali badania przesiewowe w kierunku wykrywania raka gruczołu krokowego.

Dziś wszyscy goście mogli bezpłatnie  skorystać z naszych gabinetów i urządzeń. Udostępniliśmy basen, siłownię, grotę solną i salę gimnastyczną – mówi Wojciech Domaniewski, specjalista ds. sportu w PARIS.

W specjalnych stoiskach porad udzielali rehabilitanci, stylistki, kosmetyczki, dietetycy i ratownicy medyczni. Ci ostatni w ramach pokazów ratownictwa uczyli zasad udzielania pierwszej pomocy. Szczególnie oblegane były stoiska ze zdrową żywnością. Chętni do poszerzenia swojej wiedzy mogli wysłuchać wykładów edukacyjnych. Można też było dokonać pomiaru poziomu cukru i ciśnienia. Dla dzieci które wraz z rodzicami odwiedziły naszą placówkę przygotowaliśmy gry, zabawy oraz pokazy tańca – dodaje Domaniewski.

Wybrałem się na drzwi otwarte żoną i dwójką dzieci. Dawno tak przyjemnie nie spędziliśmy sobotniego przedpołudnia. Całą rodziną odwiedziliśmy salę gimnastyczną i grotę solną. Potem popluskaliśmy się w basenie. Za te wszystkie atrakcje nie zapłaciliśmy ani grosza! Jakby tego było mało, żona wygrała na loterii bon na pyszny, lodowy deser –dzieli się swoimi wrażeniami Henryk Kłos z Przylesia.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker