Styl życia

Kartka z rysunkiem żółwia za wycieraczką samochodu w Fordonie. O co tutaj chodzi?

Kartka z rysunkiem żółwia za samochodową wycieraczką. To oryginalne upomnienie dla źle parkującego kierowcy.

„Wielu trzylatków ma problemy z trzymaniem się między liniami. Może jak poćwiczysz kolorując tego żółwia to pomoże Ci to z parkowaniem”. Kartka z taką poradą (pisownia oryginalna) i rysunkiem żółwika do pokolorowania była wetknięta za wycieraczkę na tylnej szybie osobowego volkswagena. Samochód zajmował miejsce parkingowe przed blokiem na Przylesiu.

Uwaga dotyczyła złego parkowania, chociaż niektórzy najpierw pomyśleli o tym, że upomniany w oryginalny sposób kierowca po prostu zbyt wolno jechał, jakby tamował ruch i np. zdenerwowany kierowca za nim jadący samochodem zostawił ten komunikat. Kierowca volkswagena faktycznie nie zmieścił się na wyznaczonym miejscu. Zostawił auto ani to prostopadle, ani równolegle do krawężnika.

Jednych sytuacja z żółwiem na kartce bawi. Inni się oburzają. – Nie lepiej byłoby podejść do kierowcy i z nim zagadać zamiast robić komedię? – zastanawiają się.

Ci drudzy od razu słyszą odpowiedź: – Żyjemy w internetowych czasach. Niektórym łatwiej się pisze niż przekazuje informacje twarzą w twarz.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker