Styl życia

Baseny i lodowisko w Fordonie w ferie 2024 dla uczniów za darmo

Ferie 2024 w Fordonie. Kto nie wyjeżdża, niech idzie na basen albo lodowisko. Darmowy wstęp dla uczniów.

Coś dla tych, którzy lubią pływać i jeździć na łyżwach. Od 12 lutego do 23 lutego 2024r., czyli w czasie, gdy m.in. w województwie kujawsko-pomorskim trwają ferie, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Bydgoszczy będą mogli bezpłatnie korzystać z basenów, zarządzanych przez Bydgoskie Centrum Sportu.
W Fordonie są to pływalnie, znajdujące się na terenach szkół. To basen „Ikar” przy Szkole Podstawowej nr 65 (ul. Golloba 7, osiedle Szybowników), „Aqua Fordon” przy SP 67 (ul. Kromera 11, Tatrzańskie) oraz basen przy Zespole Szkół nr 5 (ul. Fieldorfa „Nila” 13, Przylesie). Dzieci i młodzież mogą za darmo wejść na basen, o ile mają legitymacje szkolne i stroje do pływania, czepki, klapki i ręczniki. Promocja na ferie obowiązuje w każdy dzień powszedni od godziny otwarcia pływalni do godz. 14:00.
Lodowisko w Fordonie, czyli przy SP65, także czeka na uczniów i w tym przypadku przez najbliższe 2 tygodnie oni też nie będą musieli kupować biletów wstępu. To pod warunkiem, że przyjdą poślizgać się od poniedziałku do piątku, od godziny otwarcia ślizgawki do godz. 14:00. Na miejscu jest możliwość wypożyczenia łyżew.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker