Na sygnale

33-latek ma na koncie szesnaście przestępstw popełnionych w ciągu miesiąca!

Zatrzymanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ciechocinka zatrzymali sprawcę zuchwałej kradzieży laptopa w jednej z pizzerii. Szybko okazało się, że 33-latek ma na koncie aż 16 włamań i kradzieży. Zatrzymanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Trwają czynności zmierzające do odzyskania pozostałych skradzionych przedmiotów

W miniony wtorek (15.10.) ciechocińscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży w jednej z pizzerii. Sprawca wszedł do lokalu i wykorzystując nieuwagę personelu wyniósł laptopa wartości 1500 złotych. Policjanci od razu rozpoznali wizerunek mężczyzny, który zarejestrował monitoring.
Do zatrzymania mężczyzny doszło następnego dnia. W lokalu, który zajmował policjanci znaleźli urządzenie do masażu, które 33-latek ukradł z zaparkowanego busa. Dzięki wytężonej pracy śledczych możliwe było przedstawienie mężczyźnie zarzutów w sprawie włamań do samochodów, których dokonał w przeciągu kilku ostatnich tygodni.

Na tym lista zarzutów się nie kończy. Okazało się, że mężczyzna włamał się do miejskiej pralni oraz dokonał kradzieży monitora z recepcji hotelowej.  Łącznie policjanci przedstawili mężczyźnie zarzuty w sprawie 16 popełnionych przez niego przestępstw – informuje  mł.asp.  Marta Błachowicz,Oficer Prasowy, Komenda Powiatowa Policji w Aleksandrowie Kujawskim.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker