Na sygnale

Policja namierzyła ojca i syna, dilerów narkotykowych ze śródmieścia

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci  zatrzymali ojca i syna za handel narkotykami. Obaj w padli na terenie firmy. 49-latek posiadał małe ilości narkotyków. Natomiast jego 31-letni syn usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości marihuany i amfetaminy. Co więcej, będzie odpowiadać za nielegalne posiadanie broni.

Bydgoscy kryminalni ustalili, że na terenie jednej z firm w centrum miasta przechowywane są zakazane środki psychoaktywne.  W jednym z nich znaleźli porcję marihuany oraz tabletkę należącą do 49-latka. Mężczyzna został zatrzymany.  Funkcjonariusze zabezpieczyli większe ilości marihuany i amfetaminy, a także brązowe kryształki. Znaleźli też wagę elektroniczną, woreczki strunowe oraz pieniądze. Ponadto, w kanapie biura firmy zabezpieczyli rewolwer. Do sprawy został zatrzymany 31-latek. Obaj trafili do policyjnego aresztu.

49-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, natomiast jego 31-letni syn odpowie za posiadanie znacznej ilości zakazanych środków psychoaktywnych oraz nielegalne posiadanie broni. Teraz podejrzani za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem – kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Zobacz także

Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker