Sobota 24 marca 2018

Wpadł 26-letni mężczyzna poszukiwany 4 listami gończymi. Ukrywał się w jednym z mieszkań w centrum miasta.

Fot.Policja Fot.Policja

Kryminalni zatrzymali 26-latka poszukiwanego 4 listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się w jednym z mieszkań w centrum miasta. W jego kryjówce policjanci znaleźli amfetaminę i marihuanę. Bydgoszczanin trafił już do więzienia na najbliższe trzy lata.

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku

Kryminalni ustalili, że poszukiwany czteroma listami gończymi  26-latek, ukrywa się w jednym z mieszkań w pobliżu ulicy Mickiewicza.  Poszukiwanego namierzyli, gdy wchodził do mieszkania. Mężczyzna na widok funkcjonariuszy próbował przed nimi zamknąć drzwi. Przy tej okazji kryminalni przeszukali jego mieszkanie.W jednym z pokoi w pufie ujawnili woreczki  z amfetaminą i marihuaną .

- Łącznie mundurowi  zabezpieczyli ponad 100 g narkotyków.  26-latek usłyszał  zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności . Poszukiwany mężczyzna  najbliższe trzy lata spędzi za kratkami zakładu karnego. 26-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności między innymi za kradzieże, włamania, oszustwa, wyłudzenia kredytu, a także za wymuszenie rozbójnicze - informuje kom. Przemysław Słomski, Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz.

Galeria

View the embedded image gallery online at:
https://infofordon.pl/na-sygnale/5479#sigProGalleria59d5da7fb4