Aktualności

XV LO w Fordonie zaprasza na Drzwi Otwarte już w sobotę, 6 kwietnia. Oto, co przygotowało

Jedyne publiczne LO w Fordonie, czyli "piętnastka", organizuje Drzwi Otwarte 2024 w dwóch odsłonach.

XV LO znajduje się w Fordonie, przy ul. Gen. Fieldorfa „Nila” 13. Jest jedyną szkołą w województwie kujawsko-pomorskim, która ma własną salę kinową. To znane kino Jeremi. Nie tylko ze względu na kino warto tutaj się uczyć. Tegoroczni 8-klasiści, zdecydowani na naukę w tym liceum oraz ci, którzy jeszcze zastanawiają się, jaką szkołę wybrać, mogą złożyć wizytę właśnie w XV LO w najbliższych dniach.

Pierwsza okazja nadarzy się w sobotę, 6 kwietnia 2024r., podczas Drzwi Otwartych. Będą one odbywać się w godzinach od 9:00 do 13:00. W tym czasie można przy wejściu do szkoły otrzymać niestandardowe bilety podróżne do „piętnastki”. Taki bilet upoważnia do odwiedzenia następujących stacji: Teatralnej, Sportowej, Językowej, Turystycznej, Języka Polskiego oraz Historii. Wszystkie stacje poprowadzą do dwóch profili, czyli profilu humanistyczno-teatralnego z rozszerzonym językiem hiszpańskim i angielskim oraz profilu sportowego z pływaniem, piłką ręczną chłopców, taekwondo olimpijskim, koszykówką dziewcząt oraz przedmiotami rozszerzonymi – angielskim i biologią.

Kto nie zdąży zawitać do XV LO w Fordonie w najbliższą sobotę, będzie miał możliwość zajrzeć tutaj 15 kwietnia (poniedziałek) w godzinach 17:00-19:00.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker