Aktualności

ODWOŁANY SPEKTAKL!!! AUCHAN zaprasza na teatralną podróż z Panem Soczewką!

Tonące w słońcu lasy tropikalne, dno głębokiego oceanu, a nawet pełną pyłów powierzchnię Księżyca odwiedzą najmłodsi podczas bezpłatnego przedstawienia teatralnego w Centrum Handlowym Auchan. Wszystko dzięki postaci Pana Soczewki – filmowca i niestrudzonego podróżnika. Spektakl odbędzie się 19 stycznia w Centrum Handlowym Auchan  o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Podczas spektaklu pt. „Przygody Pana Soczewki” w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz mali widzowie wyruszą na niezapomnianą wyprawę. Wraz z głównym bohaterem odwiedzą różne zakątki świata, w tym tropikalne lasy, dno oceanu, a nawet Księżyc! Dzięki teatralnej wyprawie maluchy przekonają się, jak ważne są odwaga, mądrość oraz chęć realizowania najskrytszych marzeń.

W bajecznej podróży pomoże wyjątkowa scenografia, ujęta w następujących po sobie filmowych kadrach. To połączenie świata teatru oraz kinematografii z pewnością przyciągnie uwagę każdego dziecka. W programie spektaklu znajdą się również porywające do tańca piosenki oraz dialogi zachęcające do współtworzenia akcji. Zapraszamy!

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker