Aktualności

ODWOŁANY SPEKTAKL!!! AUCHAN zaprasza na teatralną podróż z Panem Soczewką!

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Tonące w słońcu lasy tropikalne, dno głębokiego oceanu, a nawet pełną pyłów powierzchnię Księżyca odwiedzą najmłodsi podczas bezpłatnego przedstawienia teatralnego w Centrum Handlowym Auchan. Wszystko dzięki postaci Pana Soczewki – filmowca i niestrudzonego podróżnika. Spektakl odbędzie się 19 stycznia w Centrum Handlowym Auchan  o godz. 13.00, 15.00 oraz 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Podczas spektaklu pt. „Przygody Pana Soczewki” w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz mali widzowie wyruszą na niezapomnianą wyprawę. Wraz z głównym bohaterem odwiedzą różne zakątki świata, w tym tropikalne lasy, dno oceanu, a nawet Księżyc! Dzięki teatralnej wyprawie maluchy przekonają się, jak ważne są odwaga, mądrość oraz chęć realizowania najskrytszych marzeń.

W bajecznej podróży pomoże wyjątkowa scenografia, ujęta w następujących po sobie filmowych kadrach. To połączenie świata teatru oraz kinematografii z pewnością przyciągnie uwagę każdego dziecka. W programie spektaklu znajdą się również porywające do tańca piosenki oraz dialogi zachęcające do współtworzenia akcji. Zapraszamy!

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker