Aktualności

Rynek nieruchomości w Fordonie 2023. Za tyle kupisz mieszkanie z rynku wtórnego

Jak chcesz kupić mieszkanie z rynku wtórnego w Fordonie, przygotuj dużo pieniędzy i przygotuj się na szok cenowy.

Niektórzy już w 2022 roku zamierzali kupić mieszkanie, ale drożejące kredyty, inflacja i wojna na Ukrainie ich powstrzymała. W nowym roku znowu podchodzą do tematu. Przedstawiamy przykładowe ceny mieszkań z rynku wtórnego (używane) w Fordonie.

Kawalerki

31-metrowe mieszkanie 1-pokojowe na Przylesiu wyceniono na około 211 tysięcy złotych i to jedna z najtańszych kawalerek w tej części miasta (6806 zł za metr kwadratowy). Wśród najdroższych jest zaś ta 7988 zł/m kw., za całość wyjdzie więc do zapłaty ok. 321 tys. zł. Znajduje się na Osiedlu Niepodległości. Jak na kawalerkę, jest całkiem spora – liczy 40 metrów.

Mieszkania 2-pokojowe

Lokum z dwoma pokojami, ale spore, bo niemal 53-metrowe, można kupić na pograniczu Starego i Nowego Fordonu, w bloku w okolicach ul. Wyzwolenia. Kosztuje ok. 264 tys. zł, czyli w przeliczeniu za metr będzie 5015 zł. Mniej więcej jeszcze raz tyle (dokładnie: 10300 zł/m kw.) trzeba zapłacić za dwa pokoje na nowym osiedlu w Starym Fordonie, blisko ul. Fordońskiej. Gniazdko mierzy 33 metry, a trzeba za nie zapłacić ok. 340 tys. zł.

Mieszkania 3-pokojowe

Do najtańszych mieszkań 3-pokojowych w Fordonie należy to w bloku zlokalizowanym na Przylesiu. Mierzy prawie 64 m kw. (cena wyjściowa za całość: ok. 309 tys. zł). Kto szuka w całkiem nowym bloku, może skusić się na trzy pokoje na też nowym Osiedlu Akademickim. Za 53-metrowe mieszkanie da ok. 506 tys. zł, to będzie 9542 zł/m kw.

Mieszkania 4-pokojowe

Za ok. 379 tys. zł (cena ofertowa) można sprawić sobie cztery pokoje w bloku na osiedlu Kasztelanka. Ma ponad 73 m kw., w przeliczeniu na metr wychodzi 5189 zł. Jedno z najdroższych mieszkań to natomiast 4-pokojowe o powierzchni 81 m kw. Każdy metr wyceniono na prawie 9400 zł, a za całość trzeba zapłacić ok. 760 tys. zł. Znajduje się w nowym bloku na nowym Osiedlu Akademickim.

Artykuł powstał przy współpracy z serwisem https://odbiory-mieszkan-bydgoszcz.pl/

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker