Na sygnale

Czy poznajesz tego złodzieja rowerów? Udostępnij

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach.. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie mogącej mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dwóch rowerów. Zdarzenie miało miejsce 11 sierpnia 2020 r. między godz. 15:00 a 15:40 przy ul. Wyrzyskiej 20a w Bydgoszczy. Wówczas z V klatki schodowej w bloku skradziono rower marki Kross Mila koloru białego oraz z I klatki schodowej rower górski marki Kross Level R2 koloru czarnego.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach. Jego wizerunek oraz moment kradzieży jednego z rowerów zarejestrował monitoring. Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Broniewskiego 12 w Bydgoszczy lub telefonicznie pod numerem telefonu 794 756 075, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III Kr 2570/20.

podkom. Lidia Kowalska
Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker