Na sygnale

Na koronawirus zachorowało pięciu nauczycieli z SP nr 47

Szkoła przy ul. Czartoryskiego będzie funkcjonowała w trybie hybrydowym

Na Covid-19 zachorowało pięciu kolejnych nauczycieli SP nr 47 w Bydgoszczy. Od jutra  placówka będzie funkcjonowała w trybie hybrydowym do czasu możliwości zapewnienia nauki stacjonarnej wszystkim uczniom. Jest  to związane z powrotem nauczycieli do pracy.
 

We wtorek do szkoły wrócą najmłodsze dzieci z klas 1-4. Starsi uczniowie klas 5-8 będą uczyć się zdalnie.  Treningi klas sportowych będą odbywały się w formie stacjonarnej.  W minionym tygodniu szkoła przeszła sanityzację.  Jest teraz przygotowana na przyjęcie uczniów. Świetlica będzie funkcjonowała normalnie.

-Zajęcia w Szkole Podstawowej nr 47 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego zostały zawieszone w pierwszym tygodniu września br. z powodu potwierdzenia u dwóch pracowników pedagogicznych zakażenia koronawirusem. 41 pozostałych pracowników placówki skierowanych zostało na kwarantannę. W minionym tygodniu sanepid przeprowadził testy wśród nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi szkoły. U pięciu kolejnych nauczycieli okazały się pozytywne –  informuje Bydgoski  Ratusz.

 

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker