Na sygnale

Szukając sprawcy kolizji drogowej ujawnili przy okazji 550 g. marihuany

Zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków usłyszał 46-latek, którego zatrzymali policjanci z bydgoskiej „drogówki”. Mężczyzna „wpadł” dzięki zaangażowaniu policjantów w poszukiwania sprawcy kolizji drogowej  z udziałem VW  Polo i Mercedesa na DK 5 w okolicach  Białych Błot.

 Po dojechaniu policjantów na miejsce okazało się, że kierujący VW Polo porzucił pojazd i oddalił się z miejsca zdarzenia. Jak wynikało z relacji świadków, mężczyzna mógł być nietrzeźwy lub pod wpływem środków psychoaktywnych. Policjanci ustalili, gdzie mężczyzna mógł się ukryć. Gdy dotarli pod wskazany adres drzwi otworzył mieszkaniec posesji twierdząc, że nie ma u niego poszukiwanego.

-Mężczyzna zaprosił mundurowych, by sprawdzili wszystkie pomieszczenia należące do niego i przekonali się, że nie kłamie. Potwierdziło się, że „uciekiniera” tam nie było, jednak uwagę policjantów zwróciły słoiki stojące w jednym z pomieszczeń. Mundurowi zabezpieczyli słoiki i worek foliowy z suszem roślinnym oraz kolejny słoik z pozostałościami białego proszku. Ich podejrzenia potwierdziły również przeprowadzone badania, które wykazały, że zabezpieczone substancje to 552 gramy marihuany i ponad pół grama amfetaminy. 46-latek został zatrzymany -informuje podkom. Lidia Kowalska,  Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker