Na sygnale

Policjanci z Fordonu zatrzymali 47-latka przyjechał… odwiedzić znajomych

Za kratki mężczyzna trafi za niepłacenie alimentów

45 dni pozbawienia wolności ma do odbycia zatrzymany 47-latek, który od 2013 roku ukrywał się przed organami ścigania. Wczoraj jego plany zniweczyli fordońscy policjanci, którzy zatrzymali go, gdy przyjechał odwiedzić znajomych.

47-letni bydgoszczanin ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2013 roku, czyli od momentu kiedy Sąd Rejonowy w Bydgoszczy skazał go na karę więzienia za jazdę w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego.

We wrześniu do komisariatu w bydgoskim Fordonie wpłynął anonim mówiący o tym, że mężczyzna przebywa na terenie Stanów Zjednoczonych.Policjanci podejrzewali, że bydgoszczanin pojawi się na terenie Fordonu, by odwiedzić groby bliskich, ale również spotkać się z rodziną i znajomymi. Wczoraj  47-latek został zatrzymany, gdy wychodził z jednego z bloków w Ciechocinku. Jak stwierdził zatrzymany przyjechał tylko na chwilę, gdyż na stałe pracuje na terenie Niemiec.

Dzisiaj mężczyzna usłyszał kolejne zarzuty do spraw prowadzonych przez fordońskich policjantów, a dotyczące niealimentacji. Po tym przesłuchaniu bydgoszczanin został przewieziony do zakładu karnego, by odbyć zasądzoną przez sąd karę. Swój wyjazd musi przełożyć co najmniej o 145 dni. Musi się liczyć również z poniesieniem odpowiedzialności za niepłacenie alimentów – informuje podkom. Lidia Kowalska.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker