Na sygnale

Policjanci z Fordonu zatrzymali 47-latka przyjechał… odwiedzić znajomych

Za kratki mężczyzna trafi za niepłacenie alimentów

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

45 dni pozbawienia wolności ma do odbycia zatrzymany 47-latek, który od 2013 roku ukrywał się przed organami ścigania. Wczoraj jego plany zniweczyli fordońscy policjanci, którzy zatrzymali go, gdy przyjechał odwiedzić znajomych.

47-letni bydgoszczanin ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2013 roku, czyli od momentu kiedy Sąd Rejonowy w Bydgoszczy skazał go na karę więzienia za jazdę w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego.

We wrześniu do komisariatu w bydgoskim Fordonie wpłynął anonim mówiący o tym, że mężczyzna przebywa na terenie Stanów Zjednoczonych.Policjanci podejrzewali, że bydgoszczanin pojawi się na terenie Fordonu, by odwiedzić groby bliskich, ale również spotkać się z rodziną i znajomymi. Wczoraj  47-latek został zatrzymany, gdy wychodził z jednego z bloków w Ciechocinku. Jak stwierdził zatrzymany przyjechał tylko na chwilę, gdyż na stałe pracuje na terenie Niemiec.

Dzisiaj mężczyzna usłyszał kolejne zarzuty do spraw prowadzonych przez fordońskich policjantów, a dotyczące niealimentacji. Po tym przesłuchaniu bydgoszczanin został przewieziony do zakładu karnego, by odbyć zasądzoną przez sąd karę. Swój wyjazd musi przełożyć co najmniej o 145 dni. Musi się liczyć również z poniesieniem odpowiedzialności za niepłacenie alimentów – informuje podkom. Lidia Kowalska.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker