Na sygnale

Poszukiwany 27-latek uciekając przed policją szukał schronienia pod prysznicem

27-letni mieszkaniec Mroczy na widok radiowozu rzucił się do ucieczki. Schronienie znalazł w przypadkowym mieszkaniu pod prysznicem. Stamtąd wyciągnęli go policjanci. Powód ucieczki szybko wyszedł na jaw. Okazało się, że uciekinier był poszukiwany.

Podczas patrolu miasta mroteccy policjanci zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn spacerujących ul. Łąkową. Jeden z nich, jak tylko dostrzegł radiowóz, rzucił się do ucieczki. Takie zachowanie jasno wskazywało, że uciekinier prawdopodobnie ma coś na sumieniu.

Policjanci pobiegli za mężczyzną. Ten zdążył wbiec do klatki schodowej pobliskiego bloku i przepadł jak „kamfora”. Mundurowi zaczęli sprawdzać korytarz i po mokrych śladach obuwia, jak po „nitce do kłębka” dotarli pod drzwi jednego z mieszkań. Lokal otworzył zdezorientowany mężczyzna, który ręką wskazał łazienkę. Tam, w kabinie prysznicowej, policjanci znaleźli uciekiniera. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec Mroczy. Personalia mężczyzny zostały sprawdzone w policyjnych systemach i wszystko już było jasne. Okazało się, że mężczyzna poszukiwany był celem doprowadzenia do zakładu karnego.

27-latek został natychmiast zatrzymany. Nie zdążył nawet podziękować za gościnę mieszkańcom przypadkowego lokalu, w którym znalazł schronienie. Jeszcze tego samego dnia trafił do więziennej celi, gdzie spędzi najbliższe miesiące – informuje podkom. Justyna Andrzejewska, Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker