Na sygnale

Spowodował śmiertelny wypadek.Policja znalazła jego Nissana

Samochód, którym podróżowali podejrzani o spowodowanie śmiertelnego wypadku w Chrośnej, Nissan Almera, został odnaleziony w jednym z inowrocławskich garaży. Policja nadal szuka Krzysztofa Majewskiego i Martyny Jędrzejczyk. On spowodował wypadek w Chrośnej w którym zginął motocyklista. Kobieta mu towarzyszyła. Policja prosi o kontakt osoby, które znają miejsce pobytu 30-latka oraz jego koleżanki.

Bydgoscy policjanci ustalili personalia kierowcy i pasażerki Nissana Almery. Mężczyzna  podczas wyprzedzania doprowadził do zderzenia z motorowerem. Kierujący jednośladem zginął na miejscu. Jego pasażer został ranny. Kierujący Nissanem mężczyzna odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanym. Razem z nim w aucie jechała kobieta. Pojazd posiadał charakterystyczne uszkodzenia: rozbity prawy reflektor, kierunkowskaz i tylni zderzak. 

Intensywne działania śledczych z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy doprowadziły do ustalenia personaliów sprawcy oraz osoby mu towarzyszącej. To: Krzysztof Majewski, s. Piotra, ur. 19 lutego 1989 r. oraz Martyna Jędrzejczyk, c. Marka, ur. 4 grudnia 1989 r. 

W związku z powyższym policjanci prowadzący sprawę publikują ich wizerunek i proszą o kontakt osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osób poszukiwanych. Można dzwonić do dyżurnego KMP w Bydgoszczy pod nr tel. 52 372 55 01 lub nr alarmowy 112. Ich zatrzymanie to kwestia czasu, tym bardziej, że prokurator wydał za nimi listy gończe. W związku z tym funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które znają miejsce pobytu 30-latka oraz jego koleżanki.

                                                                  

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker