Na sygnale

Jeden z nastolatków wyrwał kobiecie torebkę. Łupem podzielił się z kolegami

Za dokonanie rozboju nastolatkom grozi do 5 lat więzienia

Policjanci  zatrzymali trzech nastolatków podejrzanych o kradzież. Jeden z nich wyrwał starszej kobiecie torebkę. Łupem podzielili się między sobą. Chwilę później wpadli w ręce funkcjonariuszy. Wszyscy trafili do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Do zdarzenia doszło wczoraj  rano.  Dyżurny bydgoskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży torebki w Solcu Kujawskim. Na miejscu mundurowi zastali pokrzywdzoną. Z jej relacji wynikało, że chwilę wcześniej młody mężczyzna wyrwał jej z rąk torebkę. Razem z nim było jeszcze dwóch młodych mężczyzn. Wszyscy mieli założone kaptury na głowach. Kobieta straciła między innymi pieniądze, dokumenty i telefon.

Patrol  wylegitymowali 16-latka, który miał przy sobie etui od telefonu pokrzywdzonej. Nastolatek został zatrzymany i dowieziony do komisariatu.  Za cmentarzem policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn w wieku 16 i 17 lat.  Znaleźli również skradziony telefon. Śledczy z soleckiego komisariatu ustalili, że 16 i 17-latek nie powrócili z przepustki do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności – informuje kom. Przemysław Słomski

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker