Na sygnale

76-latek z Fordonu odnaleziony. W środku nocy natrafiono na niego w zaroślach

Poszukiwania ze szczęśliwym zakończeniem. Mieszkaniec Fordonu odnaleziony ok. kilometr od domu.

Było około godz. 2:30 nocą z czwartku na piątek (7/8 grudnia 2023). Kryminalni z wydziału zwalczającego przestępczość gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji, skierowani do poszukiwań, sprawdzali łąki i las w rejonie ul. Majowej w Fordonie, już niedaleko drogi do Jarużyna. Tam, w zaroślach, odnaleźli starszego mężczyznę. To 76-latek, który zaginął w czwartek rano (pisaliśmy o tym wczoraj). Wyszedł z domu, miał iść na pocztę po gazety, ale nie wrócił.

– Sytuacja była niepokojąca, szczególnie ze względu na wiek mężczyzny, jego stan zdrowia oraz panujące warunki atmosferyczne – mów kom. Lidia Kowalska z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji. – O zaginięciu zostały powiadomione patrole. W poszukiwaniach wzięli udział policjanci z bydgoskiej komendy i jednostek podległych, wspierani przez inne służby i ochotników. Mundurowi sprawdzali fordońskie ulice i okoliczne tereny.

Funkcjonariusze znaleźli mężczyznę mniej więcej kilometr od jego domu. Natychmiast zostało wezwane pogotowie. Medycy zbadali mężczyznę i stwierdzili, że nie musi on trafić do szpitala. Chwilę później policjanci przekazali seniora pod opiekę rodziny.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker