Na sygnale

Świecie. Niebezpieczne zdarzenie na autostradzie A-1

Dzisiaj ok. godz. 12.40 w Nowych Marzach, na autostradzieA-1, doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierujący Mercedesem, najechał na tył ciężarowego DAFA, po czym uderzył w bariery ochronne. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Dzisiaj  Nowych Marzach  doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Ze ustaleń pracujących na miejscu policjantów ruchu drogowego wynika, że 59-letni kierujący Mercedesem, na prostym odcinku drogi, najechał na tył samochodu ciężarowego DAF. Następnie zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w bariery ochronne. W pojeździe podróżował jeszcze 35-leni pasażer. Oboje trafili do szpitala. 52-letniemu kierowcy TIR-a nic się nie stało.  

Droga w kierunku Łodzi przez ok 2 godziny była całkowicie wyłączona z ruchu, a do czasu zakończenia czynności, policjanci zorganizowali objazdy. Mundurowi będą ustalać dokładne okoliczności zdarzenia – informuje podkom. Joanna Tarkowska, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker