Styl życia

Wakacje 2024. Wstęp dla dzieci na baseny w Bydgoszczy za darmo. Na jakich warunkach?

Szkolne baseny w dni powszednie od rana do godz. 14 będą darmowe dla uczniów bydgoskich szkół.

Jak wakacje, to i pływanie, a pływanie w wydaniu miejskim to przecież basen. Bydgoskie pływalnie, tak, jak w poprzednich latach, właśnie podczas wakacji będą darmowe dla uczniów, ale są warunki. Letnia propozycja dotyczy uczniów oraz dzieci do lat 7 (wejście tylko z opiekunem, który zapłaci za bilet). Chodzi o wejścia od poniedziałku do piątku od momentu otwarcia basenu do godz. 14:00 (ostatnie wejście o 13:00). Jeśli na daną godzinę pozostaną wolne miejsca dla dorosłych, oni także będą mogli skorzystać, ale muszą kupić bilety. Na pływalnię obowiązują wejścia o pełnych godzinach, a w wodzie spędzić można 45 minut.

Bydgoskie pływalnie nie będą jednak przez całe wakacje czekały na małych pływaków, którzy skorzystają z darmowych wejść. Konieczne są bowiem przerwy technologiczne. Urząd Miasta Bydgoszczy informuje: – Coroczne, wakacyjne przerwy konserwacyjne są niezbędne, żeby pływalnie gotowe były na przyjęcie od września uczniów i mieszkańców. W tym czasie wykonuje się szereg prac związanych z przeglądami niecek basenowych i renowacją obiektów. W czasie prac konserwacyjnych pływalnie są zamknięte.

W przypadku fordońskich basenów powyższe przerwy zaplanowano w terminach: Aqua Fordon (ul. Kromera, osiedle Tatrzańskie) – 1-31 sierpnia; Ikar (ul. Golloba, Szybowników) – 1-31 lipca. To oznacza, że poza tymi miesiącami szkolne baseny będą czynne.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker