Styl życia

W Fordonie trwa 3. Akademicki Jarmark Bożonarodzeniowy Politechniki Bydgoskiej

Takie atrakcje przygotowano na tych, którzy odwiedzają 3. Akademicki Jarmark Bożonarodzeniowy Politechniki Bydgoskiej.

Do niedzieli (17 grudnia 2023 roku) włącznie potrwa 3. Akademicki Jarmark Bożonarodzeniowy, który rozpoczął się po południu w miniony piątek, 15 grudnia w Fordonie. Nietypowe targowisko, połączone z atrakcjami, zlokalizowanie jest na terenie kampusu Politechniki Bydgoskiej (ul. Kaliskiego), czyli organizatora przedsięwzięcia. Na ponad 20 stoiskach można kupić m.in. rękodzieło (w tym ozdoby świąteczne), swojskie jadło, pamiątki. Rozstawiło się wesołe miasteczko i trwają pokazy tańczy czy pokazy kulinarne plus degustacje. Wśród odwiedzających jarmark pokazuje się Święty Mikołaj.

Dla tych, którzy jeszcze zamierzają przyjść bądź przyjechać na jarmark, przedstawiamy program na sobotnie późne popołudnie i wieczór oraz na niedzielę. W sobotę o godzinie 16:20 zacznie się pokaz kalisteniki w w wykonaniu grupy OnlyWorkout. O 18:30 na scenie wystąpi chór akademicki i będzie czekać niespodzianka. W sobotę jarmark jest czynny do 20:00.

Niedziela z jarmarkiem to godziny 12:00-18:00 i przede wszystkim pokazy kulinarne Szymona Brukwickiego. Zaczną się one o 13:00, 14:00, 15:00, 16:15 i 17:00, zaś o 15:30 wystąpią artyści z III Liceum Ogólnokształcącego.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker