Styl życia

Profishing Center nowe miejsce dla wędkarzy w Fordonie….

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów wędkowania otwieramy nowy sklep w naszej dzielnicy przy ul. Twardzickiego 14″B”.  Mamy nadzieję, że będzie to miejsce szczególnych spotkań wszystkich wędkarzy, zarówno tych, którzy łowią na spinning , troling , koszyk jak i methode.  Otwarcie dnia 6 kwietnia o godz.10.00.

W ofercie kierowanej do naszych Klientów są gumy na sandacza, szczupaka i wczesno -wiosennego okonia oraz wszelkie niezbędne akcesoria i przynęty. Chcemy żeby nasze centrum było miejscem spotkań dla wszelkiej grupy wędkarzy od spinningistów którzy „gonią” za boleniem po , klasycznych feederowców łowiących „grube łopaty” z wiślańskich główek, oraz feederowców uznających szybki zawodnicze łowienie.

Na naszych Klientów czekają produkty o konkurencyjnych cenach a personel służy wiedzę i kompetencjami stwarzając pole do wymiany doświadczeń pasjonatów wędkowania. Co tu dużo mówić, będziecie nas odwiedzać to sami ocenicie walory naszego sklepu. Już w dniu otwarcie dla każdego klienta, który wyda 50zł oferujemy 10% rabatu, oraz… losowanie nagród w wysokości 500zł*. Inne niespodzianki już niebawem….

Mamy przekonanie ,że my nie zawiedziemy Waszych oczekiwań a Wy będziecie motywować nas do jeszcze lepszej oferty.

Przy współpracy z nami sukces murowany i życiowe rekordy w zasięgu wędki.

*cena sklepowa

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker