Styl życia

Całodzienny festiwal kultury hip-hopowej odbędzie się 21 lipca w Fordonie

Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 na obiektach sportowych przy ul. Piwnika Ponurego w Bydgoszczy. Wtedy startują rozgrywki w turnieju streetball FIBA Endorsed. KATEGORIE TURNIEJU.

GRAFFITI JAM w wykonaniu DNA CREW, Setka Tattoo Studio. Tych Panów nie trzeba przedstawiać! Ale dla zapominalskich.

Rdzenni fordonianie, artyści – jedyni w swoim fachu! 22 lat istnienia! Zjadą się z całej Polski i Europy właśnie tego dnia i to w tym miejscu, gdzie zafundują kolejną już odsłonę swoich nietuzinkowych umiejętności. Cały Dzień Dobry 2018.
Całodzienny festiwal kultury hip-hopowej ponownie w Fordonie! KONCERT B.O.K LIVE BAND Wieczorem dla wszystkich uczestników festiwalu na scenie wystąpi B.O.K LIVE BAND. B.O.K to ośmioosobowa bydgoska grupa muzyków, indywidualności, artystów, instrumentalistów, poruszających się w szeroko rozumianych ramach muzyki hip-hop
.
To możliwie najkrótsza charakterystyka zespołu, którego jednak nie da się tak łatwo zaszufladkować lub przypisać do konkretnego nurtu muzycznego. Dziś B.O.K to jedyna grupa na polskiej scenie hiphopowej, która na stałe pracuje i koncertuje w tak szerokim instrumentalnym składzie.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker