Na sygnale

13-latek potrącony w Fordonie. Stan chłopca ciężki. Kierowca miał wołać: „Dzieciaku, co ty zrobiłeś?!”

Chłopiec na rowerze potrącony na Przylesiu przez samochód. Trafił do szpitala. Stan dziecka jest ciężki.

Do wypadku doszło w poniedziałek (1 maja 2023) parę minut po godzinie 12.00. Chłopiec akurat jechał na rowerze przez skrzyżowanie Korfantego i Prejsa na Przylesiu. Został potrącony przez samochód osobowy, to był peugeot. Jeszcze przed przyjazdem karetki inni ludzie udzielili 13-latkowi pierwszej pomocy. Potem pogotowie zabrało małego rowerzystę do szpitala.

Stan dziecka określany jest jako ciężki, chociaż świadkowie mówią, że rowerzysta reagował i był z nim kontakt zaraz po uderzeniu. – Nawet sam usiadł na chodniku, a gdy przyjechała karetka, rozmawiał z ratownikami, skarżył się na ból głowy i pleców – przekazał nam mieszkaniec Przylesia.

Internauci piszą w komentarzach na Facebooku, że to chłopiec wyjechał na jezdnię wprost pod koła auta. Informacja ta na razie nie została potwierdzona przez funkcjonariuszy. Ktoś inny opisywał w komentarzu zachowanie kierowcy: „Kierowca załamany. Krzyczał: <Dzieciaku, co ty zrobiłeś?!>”.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia w Fordonie, a rodzina chłopca dodatkowo, na własną rękę, szuka osób, które widziały wypadek.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker