Na sygnale

Jechał niebezpiecznie i szybko. Stracił prawo jazdy i nie tylko

Kliknij, aby polubić InfoFordon.pl na Facebooku
Kliknij, aby polubić czytany artykuł na Facebooku

Policjanci  zauważyli osobowego Mercedesa, którego kierujący wykonał bardzo niebezpieczny manewr.. Prowadzący samochód nie zważając jednak na nic rozpędził pojazd do prawie 130 km/h w obszarze zabudowanym.  Kierowca stracił prawo jazdy, zapłacił grzywnę, a na jego koncie pojawiło się 20 dodatkowych punktów karnych.

Policjanci z „drogówki” w trakcie patrolu zauważyli osobowego mercedesa, którego kierujący wykonał bardzo niebezpieczny manewr . Zdarzenie zarejestrował policyjny videorejestrator. Funkcjonariusze w nieoznakowanym radiowozie od razu ruszyli za pojazdem, żeby zatrzymać sprawcę wykroczenia.

– Prowadzący mercedesa rozpędził auto do 127 km/h w obszarze zabudowanym. Mundurowi zatrzymali 56-letniego kierowcę. Policjanci nałożyli na kierowcę dwa mandaty. Przekroczenie prędkości o 57 km/h skutkowało dodatkowo zatrzymaniem prawa jazdy. Na koncie kierowcy pojawiło się 20 dodatkowych punktów po 10 za każde z wykroczeń. Kierowca z pokorą przyjął karę–  informuje  asp. szt. Jacek Jeleniewski, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu.

Komentarze

Tagi

Powiązane artykuły

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker