Na sygnale

Jechał niebezpiecznie i szybko. Stracił prawo jazdy i nie tylko

Policjanci  zauważyli osobowego Mercedesa, którego kierujący wykonał bardzo niebezpieczny manewr.. Prowadzący samochód nie zważając jednak na nic rozpędził pojazd do prawie 130 km/h w obszarze zabudowanym.  Kierowca stracił prawo jazdy, zapłacił grzywnę, a na jego koncie pojawiło się 20 dodatkowych punktów karnych.

Policjanci z „drogówki” w trakcie patrolu zauważyli osobowego mercedesa, którego kierujący wykonał bardzo niebezpieczny manewr . Zdarzenie zarejestrował policyjny videorejestrator. Funkcjonariusze w nieoznakowanym radiowozie od razu ruszyli za pojazdem, żeby zatrzymać sprawcę wykroczenia.

– Prowadzący mercedesa rozpędził auto do 127 km/h w obszarze zabudowanym. Mundurowi zatrzymali 56-letniego kierowcę. Policjanci nałożyli na kierowcę dwa mandaty. Przekroczenie prędkości o 57 km/h skutkowało dodatkowo zatrzymaniem prawa jazdy. Na koncie kierowcy pojawiło się 20 dodatkowych punktów po 10 za każde z wykroczeń. Kierowca z pokorą przyjął karę–  informuje  asp. szt. Jacek Jeleniewski, Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Grudziądzu.

Komentarze

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker